Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] SkallCraft [100 SLOTÓW] [Wojny Gildii + MODY] [Własny Launcher] [Nowe bronie, zbroje i przedmioty] [No-Premium] WYSTARTOWALIŚMY, ZAPRASZAMY


`HultaJ`

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

qd1JTN5.png

Jak widać, SkallCraft ma w swojej ofercie serwer "Wojny Gildii".
Głównym celem rozgrywki jest tworzenie frakcji, oraz dbanie o ich wzajemne relacje.
Nie zabraknie u nas również krwawych potyczek, ciekawych plugin'ów czy zapachu spalonej siarki po wybuchu TNT!
Na naszym serwerze ujrzysz mody, które poprawią Tobie w znaczący sposób rozgrywkę.
Serwer ten jest reaktywacją pierwszego z lepszych serwerów Wojny Gildii z modami SkallCraft'a.
Założycielem jest osoba, która prowadziła pierwszą edycję tego serwera.
MfHmOlb.png
b_560_95_1.png
IP serwera:
SkallCraft.eu
IP TS'a:
SkallCraft.eu
Jak już było to wspomniane, na serwerze będą mody specjalnie dobierane do tego, aby każdy gracz miał różnorodną szansę do wyboru jaki chce mieć set.
Setów jest ponad 20, więc gracz będzie miał zabawy w odkrywaniu ich na długie godziny jak nie dni,
Dodatkowo będą nowe światy takie jak Twilight Forrest dodające niesamowitego klimatu serwerowi i jednocześnie będące światem niesamowitego złoża surowców. Będą tam różnorakie potwory, bossy, cudne przedmioty, które niejeden będzie zazdrościł.
Na serwerze będą także dodatki dodające klimatu ze średniowiecza, czyli użycie modu RopesPlus jako zamienników drabin, czyli tworzymy specjalne liny, którymi możemy się dostać na mury zamku, który aktualnie atakujemy.
Zobaczycie też u nas MASĘ surowców, dzięki którym będzie można stworzyć fantastyczne przedmioty, a także inne użyteczne klocki.
Zmodyfikowaliśmy także HUD, gdyż uznaliśmy, że stary jest już przereklamowany i po prostu nudny. Postaraliśmy się stworzyć coś ciekawego i znaleźliśmy idealny zamiennik do niego, mamy nadzieję, że się wam spodoba!
Na świecie głównym będą nowe, innowacyjne biomy, które dodają klimatu niczym RPG, są one fantastyczne a przejścia między nimi są płynne i klarowne. Mamy ponad 18 nowych biomów, każdy jest do indywidualnego odkrycia!
Aby przyspieszyć Waszego Minecraft'a zastosowaliśmy mod o nazwie Optifine, abyście podczas gry na naszym serwerze nie mieli mniej niż 30FPS, gdyż jest to bardzo utrudniające rozgrywkę i denerwujące, gdy nie możesz niczego zrobić przez dręczące cię lagi
Koniec z cziterami! Czyli własny klient i automatyczne pobieranie z serwerów plików, które będą sprawdzały, czy na naszym folderze Minecraft'a nie ma zbędnych oprogramowań lub zmodyfikowanych folderów.
Na serwerze będą także pluginy. Dzięki ich konfiguracji postanowimy zrobić serwer idealny, bazując na wcześniejszych błędach serwera postanowiliśmy, że tym razem dopracujemy wszystko do perfekcji wcześniej otwierając serwer dla graczy na kilka godzin.
Mody, które na sto procent ujrzycie na serwerze to:
- Twilight Forest
- Metallurgy
- Ropes+
- ExtraBiomesXL
dd2olAJ.png
Gracze PREMIUM, proszę odpalać launcher jako NO-PREMIUM jeśli chcecie zagrać i nie mieć błędu END OF STREAM!
KLIENT NON PREMIUM & PREMIUM
SKAN
mkF2SEE.png
Potwory włączone
Zwierzęta włączone
PvP włączone
Nether włączony
Premium niewymagane
Mody włączone
Wersja serwera 1.5.2
Ilość slotów 100
SnY9188.png
Prezes
hultaj
mati9730
Administracja
poszukujemy
fXykBHO.png
Em8Oc.png
UGMhe.png
nSaRYh.png
v8shZh.png
IHx1X.png
T72Jv.png
collage.png
collage3.png
cRF9r.png

 

Jest tyle samo zbroi -> od najgorszego do najlepszego!

 

dOqE24s.png

 

wejb3r4.jpg

 

f98O2Z0.jpgFFVKUpR.png

29sCftp.png

 

0Kavjoz.png

 

LtToXDw.png

 

4zCMEI4.png

 

CmRgndq.png

 

D3m056o.png

uT31q0B.png

VA76AOS.png

hflhzBR.png

  • Odpowiedzi 604
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jedną z zalet będzie to, że przed startem zrobimy zamknięte testy serwera, zaś kilka dni po testach otworzymy oficjalne beta testy. ;)

Opublikowano

Biorę udział w losowaniu : Firek

 

 

Biorę udział w losowaniu : kid4

 

P.s Hultaj pytanko ? z czego eq jest najsliniejsze ???

 

;)

 

Wszystko dowiecie się w przyszłych dniach.

Opublikowano

Nie moge wlonczyc SkallCraft.eu launcher V0.2

 

I tasz biore udzieł w losowaniu:matek11

 

Coś musisz mieć z javą, ale w sumie - jaki masz błąd.

Opublikowano

Kokosz i Firek haha może się spotkamy znowu :)

 

Mówię, że zabawa będzie niesamowita, tyle rzeczy do odkrywania, tyle setów. Możecie zobaczyć na single playerze. ;)

Opublikowano

Pamiętam edycje tego serwera na modach w wersji 1.2.5.Mam nadzieję ,że znowu będzie tam mod na onyx.

 

 

Biorę udział w losowaniu: BlackFighter

Opublikowano

Biorę udział w losowaniu : Kenvex

 

Stary SkallCraft, stary HultaJ, nowa edycje :D

Ciekawie się zapowiada (dynamit będzie na tej edycji też zablokowany ?)

Opublikowano

Biore udział w głosowaniu : IceLaysPL

Serwer po publikacji wygląda na fajny, administracja też jest przyjemna.

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Biorę udział w losowaniu - MrQuer

Hultaj w końcu wziołes się do roboty.Pamiętam serwer na modach ktory zrobileś z eliotem, fajnie było by gdyby przypominał tamten gdyż był on poprostu epicki.Życzę wam aby cieszył sie takim samym zainteresowaniem jak jego poprzednik.

Opublikowano

Metallurgy, a więc najsilniejszy Enderite :C

Tak szczerze, zapamiętałem poprzednie edycje SkallCrafta jako chujowe i marne, może ta będzie lepsza, sądzę przez to, że usunęliście SimpleOres, przez które szybko można być super koksem

 

Biorę udział w losowaniu - kotkowski

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Fajnie się serwer zapowiada. Spróbuję na nim zagrać, a po za tym biorę udział w konkursie: Freeklie

 

//Edit

 

Hultaj jaki był twój poprzedni nick? Pamiętam kiedyś, że był H@ EliotLJ i chciałbym się go coś zapytać :3.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...